Masz pytania? Zadzwoń: 61 810 39 33

Ruszył pierwszy etap budowy osiedla "Stare Ogrody" w Luboniu, przy ul. Cyklamenowej. Etap ten obejmuje realizację 6 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych oraz odcinka drogi wewnętrznej – ciągu pieszo-jezdnego.

Przedsięwzięcie jako część nowo powstałego Centrum Lubonia graniczy z terenami przeznaczonymi na sport i rekreację. Od północy w odległości 3 km znajduje się granica administracyjna Miasta Poznania oraz zjazd (Poznań Luboń) autostrady A2. W odległości 1,5 km zlokalizowany jest dworzec kolejowy (linia Poznań – Wrocław), a 200 metrów od działki jest przystanek komunikacji miejskiej z połączeniem z aglomeracją Poznania. 200 metrów od działki przebiega droga zapewniając połączenie z Wielkopolskim Parkiem Narodowym (ok. 10 km), miejscowościami Puszczykowo i Mosina. W odległości ok. 3 km od działki zlokalizowane jest centrum Lubonia z przychodniami, centrami handlowymi, punktami usługowymi, bankami, a najbliższa szkoła to 500 metrów od przedsięwzięcia. W odległości 500 metrów znajduje się również kościół i cmentarz.

Oprócz wyżej wymienionych obiektów występujących w sąsiedztwie, występują nieruchomości mieszkalne jednorodzinne a zgodnie z MPZP planowana jest infrastruktura sportowo-rekreacyjna w tym dostępność do terenów rekreacyjnych związanych z rzeką Warta (2 km).

Przedsięwzięcie posiada dostęp do uzbrojenia istniejącego w ulicy Ogrodowej oraz Kolejowej. Tworzą je: kanalizacja sanitarna, wodociąg, gazociąg, kable energetyczne i telekomunikacyjne. Prowadzenie sieci i przyłączy do projektowanych budynków poprzez ciąg pieszo-jezdny.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Budo-Forma Sp. z o.o.       ul. Dąbrowskiego 9, 62-030 Luboń       tel. 501 499 471       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.