Masz pytania? Zadzwoń: 61 810 39 33

Przygotowaliśmy nową, kolejną już inwestycję w podpoznańskim Luboniu – z szybkim dojazdem do miasta i doskonałym wylotem na autostradę A2. Przebiegający w pobliżu Łącznikowy Szlak Rowerowy prowadzi przez Rezerwat Zalewy Nadwarciańskie i Nadwarciański Bór Sosnowy wgłąb Wielkopolskiego Parku Narodowego. Nowoczesny projekt połączyliśmy z dobrze zagospodarowanym terenem wokół oraz dogodną lokalizacją. Gwarantujemy solidne wykonanie. Własny domek z ogródkiem przy ulicy Cyklamenowej w Luboniu to oferta w sam raz dla Ciebie!

W sąsiedztwie osiedla i w centrum miejscowości, znajdują się:

  • przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum,
  • ośrodki zdrowia, kosciół,
  • centra handlowe (Pajo, Intermarche, Biedronka, Netto), knajpki, restauracje, itp.

Zatem pełna infrastruktura miejska.

Oferujemy wieloetapowe osiedle w Luboniu przy ul. Cyklamenowej, boczna od ul. Ogrodowej, na wysokości ul. Łącznej i 1 Maja. W sprzedazy 4 etap – 15 lokali dwukondygnacyjnych z ogrodami i przynaleznymi miejscami parkingowymi. Wygodne drogi dojazdowe (pozbruk). Działki przynależne od ok. 160 m2 do ok. 370 m2 (rózne wielkosci w zaleznosci od połozenia). Przynalezne miejsce postojowe do kazdego lokalu!

Stan oddanie – typowo deweloperski czyli całość zewnątrz gotowa, działka ogrodzona, miejsca postojowe przygotowane. Wnetrza – wymagają tylko indywidualnego wykończenia – podłogi, ściany (kolor), łazienki, zabudowy, itd.

Pełne media (prąd, woda, gaz, kanalizacja), ogrzewanie gazowe (piec, grzejniki na wyposażeniu).

Płatnosc ratalna. Ceny brutto – obejmują dom, działkę, vat, udział w drodze dojazdowej.

Galeria

Budo-Forma Sp. z o.o.       ul. Dąbrowskiego 9, 62-030 Luboń       tel. 501 499 471       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.