Masz pytania? Zadzwoń: 61 810 39 33

Budo-Forma to spółka, która swą działalność opiera na czterech ważnych filarach: solidnej pracy, szacunku do klienta, zaufaniu banków oraz doskonałej opinii. To wartości, które sprawiają, że cieszymy się solidną pozycją na rynku i możemy spełniać oczekiwania naszych Klientów.

Budo-Forma już od niemal 20 lat cieszy się uznaniem klientów, co przekłada się ugruntowaną pozycję na wielkopolskim rynku. Główną zaletą naszej firmy jest solidne wykonawstwo, które opiera się na łączeniu najnowocześniejszych technologii z tradycyjnymi materiałami. Spełniają one wszelkie wymogi, posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Ponadto, aby oferować Państwu jak najdoskonalsze obiekty, współpracujemy z najlepszymi architektami, co przynosi wspaniałe rezultaty w postaci oryginalnych, a jednocześnie użytecznych budynków mieszkalnych, ale także obiektów biurowych i handlowych.

Naszą zaletą jest także duża elastyczność w aranżacji wnętrz – już na etapie budowy przystosowujemy wygląd przyszłego mieszkania do indywidualnych upodobań Klientów – mogą oni decydować np. o rozmieszczeniu punktów elektrycznych, czy postawieniu ścianek działowych. Jako inwestor i jednocześnie wykonawca, precyzyjnie określamy terminy ukończenia inwestycji, a następnie tych terminów dotrzymujemy.

Solidność Budo-Formy potwierdzają sami Klienci. Krąg naszych Klientów poszerza się każdego dnia, trafiają do nas głównie z polecenia osób, które już skorzystały z naszych usług.

Budo-Forma Sp. z o.o.       ul. Dąbrowskiego 9, 62-030 Luboń       tel. 501 499 471       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.